Oceňovaný pivovar Franz prichádza v roku 2019 ako prvý na Slovensku, s produktom cateringovej služby na kolesách.

Pivovar na kolesách, kaviareň na kolesách alebo pojazdná kuchyňa z legendárneho Citroenu HY ? Zážitok je komodita budúcnosti, a dušou každého podujatia. Investujte do kvalitného zážitku, vychutnajte si oceňované pivo z reštauračného pivovaru a nechajte sa rozmaznávať tradičnou kuchyňou.

165 ROKOV HISTÓRIE NA KOLESÁCH

Áno, taký je súčet rokov pojazdného cateringu na kolesách od legendárnej Tančiarne a pivovar Franz, ktorý predstavuje Barkas Framo piváreň na kolesách, VW T2 kaviareň na kolesách a Citroen HY kuchyňa na kolesách. Najstarší člen cateringovej rodiny BARKAS FRAMO 902/1 bol vyrobený v roku 1954 ešte za čias bývalej NDR. Je to skutočný originál, jeden z 25.604 kusov vyrobených za celú históriu. Barkas je skutočným unikátom, ako piváreň na kolesách. Rovnako jedinečné je tiež samotné pivo ktoré Barkas piváreň na kolesách čapuje. Zlatistý mok z cateringu pivovaru Franz sa vyznačuje harmóniou vyváženej horkosti, lahodnej plnosti, chmeľovej vône a zároveň si zachováva svoj osobitý charakter. Pojazdný pivovar Barkas možno vybaviť klasickými ležiakmi, ale aj vrchne kvasenými pivami. Vlajkovou loďou pojazdného pivovaru je Kvetinkové 11° (Summer Ale). Obľúbené pivo z pivovaru Franz sa vyznačuje vyššou horkosťou, ľahkým telom a výraznou arómou, kde v chuti prevládajú tóny lipového a bazového kvetu,  citrusov a citrónovej trávy. Cateringový servis Franz má v ponuke skutočne unikátne pivá ktoré si zamilujete. Cigánska lásku 12° (Amber Ale), Žltý kabát 12° (Weizen), Veselá vdova 16° (Black IPA) zo siedmych druhov sladu alebo pivo Cárovič 13° (American Brown Ale). Mimochodom, práve posledné dve zmienené získali tento rok ocenenie Strieborná pivná pečať, na medzinárodnom pivnom festivale v Českej republike, kde Pivovar Franz uspel oproti 252 pivovarom z 25 krajín sveta.

AJ PODÁVANIE KÁVY MÔŽE BYŤ ZÁŽITOK

Hovorí sa, že káva musí byť taká horúca ako bozky dievčaťa v prvý deň, taká sladká ako noci v jej náručí a taká čierna ako kliatby jej mamy, keď sa to dozvie. Umenie prípravy kávy cateringový servis Franz ovláda dokonale, avšak ako môže byť aj podávanie kávy zážitok? VW TRANSPORTER T2 vyrobený v roku 1972 ako kaviareň na kolesách pre vaše podujatie. Legendárny Transporter, prezývaný „bully“, symbol hnutia hippies ožíví priestor každého podujatia. Kapacita výdaja dosahuje až 150 káv za hodinu, kvalitnej kávy ebenica. Ponuku cateringového servisu uzatvára CITROEN HY s rokom výroby 1976 ako kuchyňa na kolesách. CITROEN HY spĺňa najvyššie kritéria podávania jedál. Kuchyňa na kolesách je vybavená teplým a studený boxom, možnosťou grilu, taktiež obsahuje chladničku s mrazničkou. Všetky podávané jedlá sú z gurmánskej kuchyne Tančiarne a pivovar Franz, spĺňajú najvyššie kritéria kvality a chuti. Na každé vozidlo zážitkového cateringu Franz môže byť umiestnený reklamný banner, prípadne pútač s logom Vašej spoločnosti. Vozidlá môžu byť objednané každé jednotlivo ale aj spoločne, ako balík.

ZÁŽITKOVÝ CATERING FRANZ – MYSLÍME NA VŠETKO

Pri organizácii každého podujatia je potrebné zabezpečiť dostupnosť a kapacitu toaliet. Zážitkový catering Franz ponúka doplňujúcu službu – luxusné mobilné toalety ECOMAN vlastnej výroby. Kapacitou 200 ľudí, komfortnou plochou 15 m2, invertorovou klimatizáciou, ekologickými pisoármi, odsávaním pachov a automatickým osviežovačom vzduchu sa radia medzi najlepšie mobilné toalety na slovenskom trhu. Samozrejmosťou je nezávislé fungovanie bez použitia vody, kanalizácie a elektriny. Luxusné mobilné toalety ECOMAN sú vhodné na koncerty, firemné eventy alebo aj ako doplnok k väčším spoločenským akciám.

Pre nezáväznú cenovú ponuku kontaktujte: pavol@tanciarenapivovar.sk alebo navštívte našu stránku www.tanciarenapivovar.sk sekcia zážitkový catering Franz.

https://www.etrend.sk/relax/investujte-do-zazitku-a-vytvorte-atmosferu-pre-vase-podujatie-so-zazitkovym-cateringom-na-kolesach.html