NAPÍSALI O NÁS

Tančiareň a pivovar Franz je svojím špičkovým pivom známa aj za hranicami okresu Lučenec. Prečítajte si, čo o nás napísali v médiách.

Gastropán Novohradu

GASTROPÁN NOVOHRADU

Objavte lásku k poctivému remeslu a výnimočnú gastronómiu v štýlovom prostredí historickej budovy Tančiarne a pivovaru Franz v Lučenci, ktorých neopakovateľná atmosféra po rokoch opäť ožila!

7.AUGUSTA 2019

HODNOTENIE TÝŽDENNÍKA TREND: TANČIAREŇ A PIVOVAR FRANZ

Slovensko určite už nie je čo sa gastronómie týka, čierna diera. Aj v menších mestách sa dajú nájsť reštaurácie, ktoré majú aj inú ponuku..

10.APRÍLA 2019

INVESTUJTE DO ZÁŽITKU A VYTVORTE ATMOSFÉRU PRE VAŠE PODUJATIE SO ZÁŽITKOVÝM CATERINGOM NA KOLESÁCH

Oceňovaný pivovar Franz prichádza v roku 2019 ako prvý na Slovensku, s produktom cateringovej služby na kolesách. Pivovar na kolesách,..

7.DECEMBRA 2018

HISTORICKÁ BUDOVA TANČIARNE V LUČENCI OŽÍVA ŽIVOTOM A VARÍ NAJLEPŠIE PIVO

Po takmer 100 rokoch nový investor obnovil schátranú historickú budovu Tančiarne v Lučenci s ambíciou obnoviť jej zašlú slávu a stať sa..

10.FEBRUÁRA 2016

V LUČENCI VZKRIESILI LEGENDÁRNU TANČIAREŇ: VERTE, DO TEJTO BUDÚ CHLAPI UTEKAŤ!

Takmer po storočí sa tam opäť tancuje! V jednej z budov bývalej smaltovne otvorili podnik s názvom Tančiareň a pivovar Franz. Na tom..

26.JANUÁRA 2016

FOTO Z INTERIÉRU: HISTORICKÁ TANČIAREŇ V LUČENCI DOSTALA NOVÝ ŠAT, ČO VŠETKO TU NÁJDEME?

Jedna z historických budov v centre mesta, ktorá v minulosti slúžila ako tančiareň a na spoločenské aktivity mešťanov, v týchto dňoch..

12.JANUÁRA 2016

ROZHOVOR: TANČIAREŇ A PIVOVAR FRANZ

Dnes sme vyspovedali konateľa spoločnosti, ktorá tento viac funkčný objekt sprevádzkovala JUDr. Pavla Petráša.knp bobo: Kedy a prečo ste..