Program

program

 

Okrem kvalitného jedla a piva sa Vám snažíme sprostredkovať i kultúrne podujatia, ktorých dramaturgia sa sústreďuje na multižánrovosť a umeleckú hodnotu.

Vstupenky na väčšinu podujatí sú dostupné v Zlatej uličke. (Trinásty)

 

 

28.12. o 21:00 Vianoce so Sendreiovcami 

Pre veľký záujem pridávame ďalší, tentokrát vianočný koncert Sendreiovcov s ich osemčlennou kapelou Kokavakere Lavutára z Kokavy nad Rimavicou.

Vstupenky s rezerváciami si budete môcť zakúpiť v predajni Trinásty v Zlatej uličke za 8 EUR, alebo na mieste za rovnakú cenu.

Tešíme sa.

 

 

Slovenská premiéra: 8.5. 2020 20:00 HUDBA V KRUHU: Julian Lage Trio w. Jorge Roeder & Dave King (USA)

V poradí piaty cyklus koncertov Hudba v kruhu organizujeme budúci rok v Bratislave, Lučenci a Košiciach. Po neformálnych vystúpeniach Billa Frisella, Marca Ribota, Erica Chenauxa či Jiřího Slavíka privítame v Lučenci Julian Lage Trio.

Americký hudobník Julian Lage je zásadnou postavou svojej generácie. Počas poslednej dekády sa venuje skúmaniu americkej hudobnej histórie prostredníctvom dokonalej techniky, improvizácie a výnimočnej hudobnej predstavivosti. Už vo svojom mladom veku (31) má vo svojom portfóliu spolupráce s Garym Burtonom, Johnom Zornom, Nelsom Clineom, Fredom Herschom a inými. V Lučenci vystúpi jeho trio v hviezdnej zostave:

Julian Lage – gitara
Jorge Roeder – kontrabas
Dave King – bicie nástroje

Doporučený posluch:
youtu.be/q5ggv-5s4bs
youtu.be/YYb7HUOpVi8

Môžete sa tešiť na koncerty bez pódia, prednášky a osobné stretnutia so skvelými hudobníkmi. Kapacita vystúpení je obmedzená, s kúpou vstupeniek neváhajte.

Hlavným partnerom podujatia je Fond na podporu umenia. 

Organizátor: OZ Projekt RUINY

Vstupenky: 15 EUR
ONLINE PREDPREDAJ  (obmedzená kapacita)